Dia

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını gözeterek kurumsal yazılımlar üzerine çalışan Dia Yazılım, otellerden kobilere, eğitim kurumlarından resmi kuruluşlara kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte. Bilişim teknolojilerinin geldiği noktada farklı işletmeler farklı yazılımlara ihtiyaç duymaya başladılar. Zamandan ve iş gücünden tasarruf ettiren bu yazılımlar aynı zamanda verilerin bir arada tutularak rahatlıkla bulunmasına imkan sağlıyor. Ticari alanda yapılan yazılımlar ile ise hesaplamalar çok daha kısa bir sürede tamamlanırken, daha doğru sonuçlar elde edilebiliyor. Bu noktada ise güncel verilere uygun, çağa ayak uyduran yazılımların kullanılması zorunlu hale gelmekte.

Dia Kurumsal Yazılımlar Hakkında

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin faaliyet alanlarına göre edinilebilecek bu yazılımlar ile iş yükünü hafifletmek artık daha kolay. Satış, satın alma, finans, muhasebe gibi birçok işletmenin temelini oluşturan alanlarda hazırlanan yazılımlar süreçlerin daha verimli bir şekilde yönetilmesinin anahtarı. Kolayca kurulan ve ofis programları ile entegre edilebilen bu yazılımlar ile firmanız bir adım daha öne geçecek. Dia kurumsal yazılımların fark yaratan bir başka tarafı ise internet erişimi olan bütün noktalardan sisteme erişim sağlanması. İş dışında bile veri akışı engellenmeden işleyişe dair veriler rahatlıkla kontrol edilebilir hale geliyor. Yazılımların güçlü altyapısı sayesinde iş akışı da aksamaya uğramaz.

Dia Kurumsal Ürünleri

Dia kurumsal ürünleri incelendiğinde muhasebe ve finans yazılımlarının dışında DİA Enterprise adlı sunucu sistemlerini birleştiren bir başka yazılım daha dikkat çekiyor. Bu yazılımla bilgisayar çökmesi sorunu yaşanması halinde sunucudaki veriler zarar görmediği için bir başka cihaz üzerinden çalışma şansı devam ediyor. Dia Mobil ise mobil cihazları tek bir noktadan yönetmek amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. Windows, Android, iPhone, iPad, Blackberry gibi cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışır. Özellikle depolama, satış gibi alanlarda faaliyet gösterenler için iş sürecini takip etmeyi kolaylaştıran mobil entegrasyon yazılımı cihazların bir bütün halinde çalışabilmelerini sağlıyor. Muhasebe, mağazacılık, otel, e-ticaret, restoran, üretim, servis hizmet, finans, E-Devlet, stok ve depo yönetimleri gibi alanlarda hizmet veren Dia ürünleri arasında her sektöre göre bir çözüm bulunabilir.