Dosya Paylaşımı | Synology Inc.

Dosya Paylaşımı

DSM, kritik dijital varlıklarınızı paylaşmanın hızlı ve güvenli yollarını sunar. File Station ile Synology NAS'ınızdaki dosyaları herhangi bir kişiyle paylaşabilir ve en uygun güvenlik için erişim izinlerini özelleştirebilirsiniz. File Station, Windows®, macOS® ve Linux® bilgisayarlar veya mobil cihazlar dahil olmak üzere birden çok platfom arasında dosyaların paylaşımını kolaylaştırır.

File Station

Kullanışlı dosya yöneticiniz

Dosyaları kolayca ve güvenlli bir şekilde paylaşın

Tek bir bağlantıyla, dosyalarınızı paylaşabilir veya başkalarından dosya yüklemelerini talep edebilirsiniz. Bu özelleştirilebilir bağlantı, onu belirli kullanıcılarla paylaşmanıza, bir parola belirlemenize ve geçerlilik süresini belirlemenize izin verir.

Dosyalara her yerden erişin

Dosyaları bir cep telefonu veya tablet (Android, iOS ve Windows Phone desteği) kullanarak keşfedin ve organize edin. Dosyalar bile doğrudan DiskStation'unuza yüklenebilir veya cihazlarınıza indirilebilir.

Dosya erişimini merkezileştirin

File Station'a tanıtılmış uzak klasörler ve genel bulut depolama alanı (Dropbox, Box, Google Drive, Microsoft OneDrive) ile tüm uzak verilere sanki yerel olarak depolanmış gibi erişebilirsiniz.

Windows®, macOS® ve Linux®

DSM; FTP, SMB2, SMB3 (şifrelenmiş), AFP, NFS ve WebDAV gibi ağ protokollerinin kapsamlı desteğiyle gelir ve Windows®, macOS® ve Linux® platformları arasında sorunsuz dosya paylaşımı sunar.
AFP, SMB, File Station ve WebDAV üzerinde desteklenen Geri Dönüşüm Kutusu özelliği, dosyaları farklı kurallara göre kalıcı olarak ne zaman kaldıracağınıza esneklikle karar vermenizi sağlar.

macOS Finder Entegrasyonu

macOS Finder'ın derinlemesine entegrasyonu sayesinde, Synology NAS'ınız üzerindeki tanıtılmış klasörlerdeki dizine eklenmiş belgeler, fotoğraflar ve diğer içeriği hızlıca bulmak için Finder'ı kullanabilirsiniz.

Presto File Server

Presto File Server, Synology NAS'ınızı hızlı bir dosya aktarım portalına dönüştürerek, satın alınan bant genişliğinizden en iyi şekilde yararlanarak büyük dosyaları uzak mesafeden yüksek hızda aktarır. Daha fazla bilgi

  • Hızlı

    SITA teknolojisi, dosya aktarımı üzerindeki yüksek gecikme ve paket kaybı hızının etkisini en aza indirgeyerek internet bant genişliğinin azami ölçüde kullanılmasını sağlar.
  • Güvenliği Sağla

    Presto, TLS/TCP ile kimlik bilgilerinizi korur ve AES-128 şifreleme ile dosya aktarımını güvence altına alır.
  • Basit

    Presto; Windows, macOS ve Linux platformlarının tam desteği ile sezgisel kullanıcı deneyimi sunar.

FTP, WebDAV, CalDAV ve CardDAV

Günümüzde tüm işletmeler, müşteriler ve iş ortaklarıyla hızlı, küresel ve istikrarlı dosya alışverişinde bulunmak için yüksek bir taleple karşı karşıyadır. DSM; FTP, WebDAV, CalDAV ve CardDAV hizmetlerinin birleşik desteğini sunan ideal dosya sunucusu çözümünüzdür.