Workcube

Şirketlerin çalışanlarından müşterilerine, tedarikçilerinden birlikte iş yaptıkları ortaklarına kadar iletişim kurmalarını gerektiren yazılım ihtiyaçları gittikçe önemini artırmaya başladı. İş yapma biçimlerinde bilişim uygulamalarının gerekliliğinin çoğalması Workcube’un çıkış noktasını oluşturuyor. Bir e-Business yazılımı olan Workcube, işletmelerin iletişim ve işbirliklerini internet üzerinden yürütmelerine olanak sağlıyor. İş hayatı söz konusu rekabet kaçınılmaz bir süreç olarak firmaların karşısına çıkıyor. Rekabet ortamında ayakta kalmak için ise bilişimden uzak kalmamak şartı ortaya çıkıyor. Çoğu zaman işletmeler için sunulan yazılımların yetersiz olması, basit programların çözüme ulaşmaması daha komplike bir yazılım ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Workcube’un Avantajları Nelerdir?

Workcube’un işletmeler için birden fazla avantajı beraberinde getirir. İşletmeler bu yazılım ile bütün operasyonlarını tek bir alanda toplayabiliyorlar. Çalışanlar dahil olmak üzere müşteriler ve iş ortakları ortak bir alanda buluşabiliyorlar. Böylece iş etkinliği eş zamanlı olarak artırılabiliyor ve iş çözümleri anında sonuçlanabiliyor. İletişim sistemlerin etkin yapısı kopma sorunu olmadan verilerin akışını sağlıyor. Yazılımın en avantajlı tarafı ise şirketlerde meydana gelen değişikliklere paralel olarak bunları da sisteme yansıtabilmeleri. Workcube’un geliştirilme nedenleri arasında yer alan kritik bilgilere ulaşmak için efor harcamama mantığı sistemde kusursuz bir şekilde işler. İş yükü azalan şirketler veri girişlerini çok daha kolay bir şekilde tamamlayabilirler. İletişim hızının yükselmesi aynı zamanda maliyetleri de düşürecektir. Sistemde olan verilere 7/24 erişim imkanın olması da bir başka avantaj.

Workcube Neler Sunuyor?

Workcube işletmelere müşteri ilişkileri yönetimi, kurumsal kaynak planlama, tedarik zinciri yönetimi, içerik yönetim sistemi, proje yönetim sistemi gibi kilit noktalarda hizmetler sunuyor. Bunlara ek olarak eğitim yönetimi sistemi, kurumsal rapor sistemi, dijital arşiv sistemi ile yazılım daha güçlü bir hale geliyor. Şirket yöneticileri için bütün bilgileri bir araya toplayan Workcube, çalışanlara da iş sırasında ekstra kolaylıklar getiriyor. Raporların ve istatistiklerin eş zamanlı olarak paylaşılabilmesi işletmenin hızını da artırıyor. İster şirket içinde ister şirket dışında iletişim güçlü bir şekilde akmaya devam ediyor. Aynı zamanda merkez bir ofisten bütün dış kaynaklara erişim sağlanabiliyor.